Kvantovanie a využitie potenciálu čakier

pre vedomú tvorbu reality

Na seminári sa naučíte ako vedome tvoriť svoju realitu  a techniky kvantovej terapie v procese samoliečenia a liečenia druhých.

Prejdete procesom otvorenia kvantového poľa, naučíte sa otvárať svoje kvantové pole a pole druhých ľudí a oboznámite sa s technikami zadávania zámeru do kvantového poľa. Prakticky si vyskúšate jednotlivé techniky a spoločne prevedieme poznatky do praxe.

Aby ste dokázali v čo najväčšej miere využívať svoj potenciál  VEDOMÉHO TVORCU REALITY, je potrebné  vylaďovať svoje fyzické aj energetické telo.

Samotná práca s kvantovým polom je samoozdravný proces, zároveň však platí, že vedomá práca na sebe a duchovný rast urýchľujú a zosilňujú našu energiu a aj prepojenie s kvantovým poľom.  Preto sa oboznámite s jednotlivými čakrami, ergo jednotlivými oblasťami života, aby ste vedeli ľahko definovať miesta energetických blokov. Zároveň sa naučíte a aj si prakticky vyskúšate techniky  harmonizácie a aktivizácie čakier. 

Cena seminára ja 109 EUR. V cene nie je zahrnuté ubytovanie a strava. 

Čo povedali o seminári jeho absolventi

Ak sa rozhodnete vziať život do vlastných rúk a byť zodpovedný za svoje zdravie, znamená to, že ste „vedomí tvorcovia reality“. Zrazu Vám prídu do cesty nové informácie, uhly pohľadu, riešenia a aj ľudia, ktorí sú na rovnakej „vlne“. A zrazu puzzle života začínajú do seba zapadať. Maťka a Majko, ďakujem vesmíru, že sme sa stretli. Vaše životy a Vaša práca sú plné lásky. Vaše semináre a prednášky sú energeticky nabíjajúce a uzdravujúce. Vaše myšlienky a slová sú čisté. Dávate veľa zo seba a svojich skúseností. A ja Vám za to zo srdca ďakujem. S láskou Monika❤️

Ing. Monika Nagyováučiteľka

Určite odporúčam. Prakticky návod, ako uviest pozitívne myslenie do praxe. Naučila som nielen si priťahovať do života to, čo chcem, ale aj uzdravovať. Môžem pomôcť nielen sebe, ale aj rodine a komukoľvek, kto potrebuje, vrátane zvierat. Kurz je správne vyvážený, je tam rovnováha medzi duchovnom a vedou, vďaka spravnej kombinácií organizatorov Majka a Maťky. Každý si tam najde to, čo potrebuje. Som viac vedomá. Kurz sľubuje, že sa stanete vedomým tvorcom svojho života, a to aj splní. Ostatné je na vás ☺️. Hneď by som išla znova.

Slavka Kmeťováblogerka a administratívna pracovníčka

Som vďačná, že som sa mohla zúčastniť seminára. Zmenil sa mi pohľad na život a dejú sa mi neskutočné veci. Ďakujem za úžasnú atmosféru a strávené chvíle so skvelými ľuďmi. Nakoľko ja osobne som absolvovala seminár dva krát, odporúčam všetkým zažiť aspoň raz taký neopisatelny zážitok. P.S Matka a Majko ste uzasní 💗

Martina Fekiačovávedúca kaviarne

Tento seminár na mňa zapôsobil. Bol príjemný, poučný, zážitkový, miestami prekvapivý 🙂 a spoznala som viac aj samu seba. Najdôležitejším aspektom celého seminára pre mňa však je, že som si ešte viac uvedomila, ako spôsob myslenia ovplyvňuje našu prežívanú realitu, a to, ako ju sama môžem ovplyvniť. Vyzdvihla by som aj citlivé a zároveň celistvé vedenie seminárom Maťkou a Majom.

Mgr. Viktória Pančíková, PhD.manažérka vzdelávania

Termíny seminárov na rok 2018

17.2.-18.2.2018      Zvolen

24.3.-25.3.2018            Vyhne

14.4.-15.4.2018  Liptovský Mikuláš

26.5.-27.5.2018   Trenčín

9.6.-10.6.2018        Zvolen

29.9.-30.9.2018      Bratislava

20.10.-21.10.2018    Košice

24.11.-25.11.2018  Prešov

8.12.-9.12.2018      Žilina

Na seminár je potrebné zaregistrovať sa vyplnením registračného formulára. Po jeho vyplnení vám bude odoslaný potvrdzovací email a bližšie informácie o možnosti ubytovania a stravovania v blízkom okolí.

Cena seminára je 109 EUR s DPH. V cene nie je zahrnuté ubytovanie ani strava, tie si zabezpečuje každý účastník individuálne.

V prípade akýchkoľvek otázok alebo nejasností nás môžete kontaktovať na tel. čísle +421 918 299 330.

Z našich seminárov

Chcete seminár DAROVAŤ?

Chcete svojim blízkym darovať účasť na seminári?

Pošleme Vám mailom darčekový poukaz s menom osoby, ktorej chcete darovať účasť na seminári. Termín môžete vybrať vy alebo sa obdarovaná osoba môže registrovať neskôr sama. Platnosť poukazu je na celý kalendárny rok 2018.

Kontaktujte nás vyplnením formulára a na všetko sa dohodneme.

 

 

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.