Ako zmeniť svoj životný štýl za 21 dní

Pokúšate sa schudnúť a nedarí sa vám? Začínajú vás trápiť zdravotné problémy? Túžite zmeniť svoj spôsob života ale neviete ako? Zmena musí začať vo vašom myslení. Tento ebook vás poskytne všetky dôležité informácie na ceste k vašemu novému JA.

Nahliadnite priamo do ebooku

Čo získate spolu s ebookom?

 • 1
  Pracovný zošit
  Nájdete v ňom hárky na vytlačenie. Pomôže vám pri jednotlivých úlohách, aby ste ich dokázali prakticky zrealizovať. Bez akcie niet reakcie a preto je potrebná aj vaša práca.
 • 2
  Ebook s RAW receptami
  Táto mini raw kuchárka vám pomôže pri zaraďovaní nových jedál do vašej stravy. Nájdete v nej tipy na raňajky, obedy, večere a dezerty. Tieto úžasné RAW recepty si určite nájdu miesto vo vašom jedálničku!
 • 3
  Motivačný príbeh
  Prečítajte si príbeh o Diane a jej pokuse zmeniť svoj životný štýl. Príbeh je z knihy Šťastná žena, 12 krokov k šťastnému životu. Mať zdravé telo a cítiť sa v ňom dobre, je dôležitá súčasť nášho spokojného života. Verím, že vás tento príbeh pobaví aj inšpiruje.
 • 4
  VIP Doživotná aktuálizácia
  Vždy keď urobím úpravu v ebooku alebo v jeho bonusoch, dostanete novú verziu emailom. Dnešný svet informácií sa rýchlo mení a vy neprídete o žiadnu zo zmien.

Čo povedali o ebooku jej čitatelia?

Tenhle ebook je fakt super! Čekala jsem, že budu číst fakta o tom, co a jak jíst, co nám co způsobuje a jak musí mít člověk pevnou vůli, asi víte, co myslím. Tenhle ebook mě ale opravdu překvapil! Už na začátku čtení jsem pochopila, že jde autorce nejen o tělo, ale také o hlavu a o to, jak zapojit psychiku do celého procesu. Ve druhé části zase Martina člověka jemně a s pochopením provází procesem změny, pozvolna a trvale. Nutí Vás přemýšlet proč děláte, co děláte a a hledat různé nové varianty, jak se v životě a jídle "zabydlet".Tenhle ebook se mi moc líbil, včetně bonusů (určitě vyzkouším ty dobroty, které jsou v přiložené kuchařce). Už během čtení jsem se pustila do pozvolných změn, ze kterých mám velkou radost! Za mne rozhodně jednička!
Lucie Lebduškováklinická psycholožka, autorka projektu Čekala jsem miminko www.lucielebduskova.cz​
"Pozitívne zmeny životného štýlu sú už dlho v centre mojho záujmu a preferujem celkový prístup, ktorý je rozkuskovaný do postupných zmien a tým sa úplne stotožňujem s ebookom. Maťka ho napísala pre všetkých tých, ktorý chcú zmenu vo svojom životnom štýle a chcú pre to aj niečo urobiť, ale sú stratení vo veľkom množstve informácii, či v desiatkach "zaručených" rád a nevedia kde majú začať. Jednoducho a bez omáčok dáva praktický návod ako pri zmene rozmýšľať, čo je základom úspechu a topka je, že pripomína, aby sa dbalo na správnu psychológiu jedenia a aj varenia, čo si len málokto uvedomuje, že je doležité a je potrebné s tým pracovať. A raw kucharka? Úžasne inšpirujúca a tie nielen oku lahodiace fotky jedál ma presúvajú do kuchyne zistiť, či mám ingrediencie na ich prípravu. Mňam."
Lenka VantuchováCestovateľka a výživová poradkyňa web: www.lenkavantuchova.sk
Ebook mě nakopnul k tomu, abych nechtěla jen zhubnout, ale chtěla být především zdravá. Je skvěle propracovaný a obohacen o fakt lákavé recepty! Neměla jsem v plánu měnit stravu a životní styl úplně od základu, ale po přečtení tohoto e-booku, po ničem jiném netoužím. Jsem na začátku, tak jsem zvědavá 🙂 ale cítim, že najdu svůj střed a přižpůsobím si to k obrazu svému 🙂 Díky Martinko!
Helena Kofroňováwww.helena-kofronova.cz
Som fanúšik zdravého životného štýlu, pretože tak ako autorke eboku aj mne sa stali veľké zmeny pri prechode na vyváženejšiu stravu. Veľmi si vážim, že autorka píše triezve a pravdivé informácie o chudnutí a dietách. Informácie obsiahnuté v ebooku sú ľahko uchopiteľné rady do každodenného života, ktoré ak človek bude dodržiavať nie je možné aby sa mu nestali pozitívne zmeny s telom ale aj životom. Veľmi odporúčam zakúpiť si ti tento materiál a to aj v prípade, že ste sa o zmeny už pokúšali ale nevyšli vám podľa predstáv pretože v ebooku nie sú len praktické rady a tipy ale je aj neuveriteľne motivačný 🙂
Adriana Didi Krestianová milovníčka ovocných a zeleninových štiav a smoothie.
Cítite, že je potreba niečo zmeniť vo vašom živote? Tento e-book Vás nasmeruje tým správnym smerom. Je to skvelý štartovací bod za Vaším štastnejším a zdravejším Ja.
Lenka Kavulokova realitná a finančná poradkyňa