Kvantovanie a využitie potenciálu čakier

pre vedomú tvorbu reality

  • Máte pocit, že nežijete život aký by ste chceli?
  • Trápite so vo vzťahoch?
  • Máte zdravotné problémy?
  • Niečo vo Vašom živote nie je v poriadku a neviete si s tým poradiť?

Ak spoznáme seba, svoje možnosti a potenciál, môžeme svoj život začať tvoriť vedome.

Cesta za poznaním je krásna, stačí na ňu vykročiť...

Na seminári sa naučíte ako vedome tvoriť svoju realitu  a techniky kvantovej terapie v procese samoliečenia a liečenia druhých.

Prejdete procesom otvorenia kvantového poľa, naučíte sa otvárať svoje kvantové pole a pole druhých ľudí a oboznámite sa s technikami zadávania zámeru do kvantového poľa. Prakticky si vyskúšate jednotlivé techniky a spoločne prevedieme poznatky do praxe.

Aby ste dokázali v čo najväčšej miere využívať svoj potenciál  VEDOMÉHO TVORCU REALITY, je potrebné  vylaďovať svoje fyzické aj energetické telo.

Samotná práca s kvantovým polom je samoozdravný proces, zároveň však platí, že vedomá práca na sebe a duchovný rast urýchľujú a zosilňujú našu energiu a aj prepojenie s kvantovým poľom.  Preto sa oboznámite s jednotlivými čakrami, ergo jednotlivými oblasťami života, aby ste vedeli ľahko definovať miesta energetických blokov. Zároveň sa naučíte a aj si prakticky vyskúšate techniky  harmonizácie a aktivizácie čakier. 

Cena za seminár je 109 EUR. V cene nie je zahrnuté ubytovanie a strava. 

Kto Vás bude seminárom sprevádzať

Martina a Marian

Sme manželský pár, ktorý sa celý svoj profesijný život venujeme vzdelávaniu.

Tento seminár je našou srdcovou záležitosťou, pretože neučíme teóriu, ale odovzdávame priamo kľúč k poznaniu.

Ľudia sa trápia v mnohých oblastiach života a preto sme sa pokúsili poňať celý seminár čo najkomplexnejšie a viesť ľudí k poznaniu seba samých, aby vedeli ľahko identifikovať príčinu problémov, ale zároveň mali aj metódy a techniky na ich nápravu.

Marian je mužský princíp,  racionalita, ktorý vkladá do celého poznania rozum a prepája spiritualitu s vedou.

Martina je ženský princíp, srdce, ktoré prináša intuitívne poznanie a vedenie.

Spoločne sa vám pokúsime odovzdať všetko poznanie, ktoré nám bolo doposiaľ umožnené a ukázať vám cestu k vedomému žitiu života.

Program seminára

Seminár sa koná vždy cez víkend

SOBOTA   od 10.00 hod. - do 17.00 hod.

NEDEĽA  od 10.00 hod. - do 16.00 hod.

  • Teoretické východiská alebo ako sa spája veda s duchovným svetom.
  • Otvorenie kvantového poľa a základné techniky.
  • Navyšovanie životnej energie.
  • Základné informácie o čakrách a energetických telách.
  • Harmonizácia a aktivizácia čakier.
  • Jednotlivé oblasti života človeka v súvislosti s čakrami.

TERMÍNY ROK 2018

29.9.-30.9.2018      Bratislava

20.10.-21.10.2018    Košice

24.11.-25.11.2018    Žiar nad Hronom

1.12.-2.12.2018      Žilina

Čo povedali o seminári jeho absolventi

Ak sa rozhodnete vziať život do vlastných rúk a byť zodpovedný za svoje zdravie, znamená to, že ste „vedomí tvorcovia reality“. Zrazu Vám prídu do cesty nové informácie, uhly pohľadu, riešenia a aj ľudia, ktorí sú na rovnakej „vlne“. A zrazu puzzle života začínajú do seba zapadať. Maťka a Majko, ďakujem vesmíru, že sme sa stretli. Vaše životy a Vaša práca sú plné lásky. Vaše semináre a prednášky sú energeticky nabíjajúce a uzdravujúce. Vaše myšlienky a slová sú čisté. Dávate veľa zo seba a svojich skúseností. A ja Vám za to zo srdca ďakujem. S láskou Monika❤️

Ing. Monika Nagyováučiteľka

Určite odporúčam. Prakticky návod, ako uviest pozitívne myslenie do praxe. Naučila som nielen si priťahovať do života to, čo chcem, ale aj uzdravovať. Môžem pomôcť nielen sebe, ale aj rodine a komukoľvek, kto potrebuje, vrátane zvierat. Kurz je správne vyvážený, je tam rovnováha medzi duchovnom a vedou, vďaka spravnej kombinácií organizatorov Majka a Maťky. Každý si tam najde to, čo potrebuje. Som viac vedomá. Kurz sľubuje, že sa stanete vedomým tvorcom svojho života, a to aj splní. Ostatné je na vás ☺️. Hneď by som išla znova.

Slavka Kmeťováblogerka a administratívna pracovníčka

Som vďačná, že som sa mohla zúčastniť seminára. Zmenil sa mi pohľad na život a dejú sa mi neskutočné veci. Ďakujem za úžasnú atmosféru a strávené chvíle so skvelými ľuďmi. Nakoľko ja osobne som absolvovala seminár dva krát, odporúčam všetkým zažiť aspoň raz taký neopisatelny zážitok. P.S Matka a Majko ste uzasní 💗

Martina Fekiačovávedúca kaviarne

Tento seminár na mňa zapôsobil. Bol príjemný, poučný, zážitkový, miestami prekvapivý 🙂 a spoznala som viac aj samu seba. Najdôležitejším aspektom celého seminára pre mňa však je, že som si ešte viac uvedomila, ako spôsob myslenia ovplyvňuje našu prežívanú realitu, a to, ako ju sama môžem ovplyvniť. Vyzdvihla by som aj citlivé a zároveň celistvé vedenie seminárom Maťkou a Majom.

Mgr. Viktória Pančíková, PhD.manažérka vzdelávania

Z našich seminárov