Kvantovanie a využitie potenciálu čakier

pre vedomú tvorbu reality

Ak spoznáme seba, svoje možnosti a potenciál, môžeme svoj život začať tvoriť vedome.

Cesta za poznaním je krásna, stačí na ňu vykročiť...

TERMÍNY ROK 2020

28.3. - 29.3. 2020    ATELIÉR SURYA

Pod záhradami 62, Bratislava (Dúbravka), www.ateliersurya.sk

Cena: 129EUR

Pre prihlásenie vyplňte formulár

Do správy uveďte dátum a miesto konania seminára. V prípade, že prihlasujete viac osôb, uveďte aj meno ďalších prihlásených. Po prihlásení Vás budeme kontaktovať  mailom. 

V prípade, že Vám nepríde potvrdzovací email do 2 dní, kontaktujte nás na mailovej adrese: martinamajzlikova@gmail.com

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.

Program seminára

Seminár sa koná vždy cez víkend

SOBOTA   od 10.00 hod. - do 17.00 hod.

NEDEĽA  od 10.00 hod. - do 16.00 hod.

  • Teoretické východiská alebo ako sa spája veda s duchovným svetom.
  • Otvorenie kvantového poľa a techniky kvantovania.
  • Navyšovanie životnej energie.
  • Základné informácie o čakrách a energetických telách.
  • Harmonizácia a aktivácia čakier.
  • Jednotlivé oblasti života človeka v súvislosti s čakrami.

Na seminári sa naučíte ako vedome tvoriť svoju realitu  a techniky kvantovej terapie v procese samoliečenia a liečenia druhých.

Prejdete procesom otvorenia kvantového poľa, naučíte sa otvárať svoje kvantové pole a pole druhých ľudí a oboznámite sa s technikami zadávania zámeru do kvantového poľa. Prakticky si vyskúšate jednotlivé techniky a spoločne prevedieme poznatky do praxe.

Aby ste dokázali v čo najväčšej miere využívať svoj potenciál  VEDOMÉHO TVORCU REALITY, je potrebné  vylaďovať svoje fyzické aj energetické telo.

Samotná práca s kvantovým polom je samoozdravný proces, zároveň však platí, že vedomá práca na sebe a duchovný rast urýchľujú a zosilňujú našu energiu a aj prepojenie s kvantovým poľom.  Preto sa oboznámite s jednotlivými čakrami, ergo jednotlivými oblasťami života, aby ste vedeli ľahko identifikovať miesta energetických blokov. Zároveň sa naučíte a aj si prakticky vyskúšate techniky  harmonizácie a aktivácie čakier. 

Kto Vás bude seminárom sprevádzať

Martina a Marian

Sme manželský pár, ktorý sa celý svoj profesijný život venujeme vzdelávaniu.

Tento seminár je našou srdcovou záležitosťou, pretože neučíme teóriu, ale odovzdávame priamo kľúč k poznaniu.

Ľudia sa trápia v mnohých oblastiach života a preto sme sa pokúsili poňať celý seminár čo najkomplexnejšie a viesť ľudí k poznaniu seba samých, aby vedeli ľahko identifikovať príčinu problémov, ale zároveň mali aj metódy a techniky na ich nápravu.

Marian je mužský princíp,  racionalita, ktorý vkladá do celého poznania rozum a prepája spiritualitu s vedou.

Martina je ženský princíp, srdce, ktoré prináša intuitívne poznanie a vedenie.

Spoločne sa vám pokúsime odovzdať všetko poznanie, ktoré nám bolo doposiaľ sprístupnené a ukázať vám cestu k vedomému žitiu života.

Čo nám napísali absolventi nášho seminára a aké "zázraky" sa im začali diať

Naše dievčatko prekonalo vážne ochorenie... následkov bolo viac. Verila som, že to zvládneme a verila som kvantovaniu. Je to týždeň čo nám lekárka gratulovala k zázraku... nič podobne vraj ešte nezažila. Ďalšia kontrola až o 2 mesiace 😍 a tak kvantujeme ďalej.. Dnes ráno som sa zasnívala, že moje dievčatko vie chodiť a do hodinky sama vyliezla a zliezla na postele ❤ a to som sa napočúvala, že chodiť nebude... a opäť som si vypočula, že zázrak. 😉
Katka Ondrušíková
Ahojte. Tak sa idem pochváliť. Hneď v nedeľu som kvantovala našej fenke koleno, lebo jej vyskakuje. Dnes sme mali isť na röntgen, aby zistili v akom je to štádiu, čí treba operovať. Keďže sa Amy tesne pred tým najedla, snímky sa nekonali, ALE noha je v poriadku. Pred dvomi týždňami to bol 2.stupeň tej choroby, dnes 1. Takže zafungovalo. Ďakujeeeem ☺
Slávka
Chcem sa s vami podeliť o moje zázraky s kvantovaním. Včera som presvietila kaviareň, v ktorej pracujem bielym svetlom a kvantovala som si veľa príjemných zákazníkov. Vyslala som myšlienky predaja tovaru, ktorý sa nepredával. Dnes sa nestíham čudovať, pretože ľudia chodia "cielene " kupovať presne to, čo som chcela predať. Počas decembra som tiež urobila niečo podobné a tržby sa zvýšili o 50 % a ešte k tomu mi chodia neustále nové nápady ako motivovať zamestnancov a ako podporiť predaj . Takže hrajte sa s myšlienkami, moji milí, ono to funguje stále viac a viac 😂💖
Maťka
Ahoj Martinka. Včera som mal úžasný zážitok z kvantovania - ráno som kvantoval rámec, že dostávam veľmi veľa dobrých správ a stalo sa mi niečo, čo ma tak pobavilo, že som nechápal ako kvantovanie fantasticky a presne funguje na daný zámer. Na poštu mi ráno prišiel balík a v balíku bolo 40 listov od detí, ktoré boli v septembri u nás v škole v prírode. Tak som sa nasmial a zaplavila ma neskutočná radosť a energia. Ďakujem vám za všetko.
Lacko
Môj posledný kvantovací úspech: pokazila sa mi medzi sviatkami umývačka. Verdikt opravára bol-pokazené obehové čerpadlo(120€).Tak som ju teda nakvantovala, druhý deň sa rozbehla a šlape dodnes. Deti mi radia,že sa mám dať na opravy umývačiek. Priatelia kvantujte, možnosti sú naozaj neobmedzené.
Janka
Priateľova dcérka má 12.4. osemnáste narodeniny. Chce ísť za ňou.Ja mám žiadanku na MR, do Rimavskej, kde jeho dcérka býva. Objednávajú len v pracovné dni. V aprili mám voľný víkend 14.-15. Nevedela som, či pracujú aj cez víkend. Kvantovala som. Dnes som zavolala. Ja: mám žiadanku na MR. Prosim si termín. Sestrička: prídete 14.4. o štvrtej. Vyhovuje? Jasné, že hej☺.
Ivetka

Aké nám dali naši absolventi referencie?

Ak sa rozhodnete vziať život do vlastných rúk a byť zodpovedný za svoje zdravie, znamená to, že ste „vedomí tvorcovia reality“. Zrazu Vám prídu do cesty nové informácie, uhly pohľadu, riešenia a aj ľudia, ktorí sú na rovnakej „vlne“. A zrazu puzzle života začínajú do seba zapadať. Maťka a Majko, ďakujem vesmíru, že sme sa stretli. Vaše životy a Vaša práca sú plné lásky. Vaše semináre a prednášky sú energeticky nabíjajúce a uzdravujúce. Vaše myšlienky a slová sú čisté. Dávate veľa zo seba a svojich skúseností. A ja Vám za to zo srdca ďakujem. S láskou Monika❤️
Ing. Monika Nagyováučiteľka
Určite odporúčam. Prakticky návod, ako uviest pozitívne myslenie do praxe. Naučila som nielen si priťahovať do života to, čo chcem, ale aj uzdravovať. Môžem pomôcť nielen sebe, ale aj rodine a komukoľvek, kto potrebuje, vrátane zvierat. Kurz je správne vyvážený, je tam rovnováha medzi duchovnom a vedou, vďaka spravnej kombinácií organizatorov Majka a Maťky. Každý si tam najde to, čo potrebuje. Som viac vedomá. Kurz sľubuje, že sa stanete vedomým tvorcom svojho života, a to aj splní. Ostatné je na vás ☺️. Hneď by som išla znova.
Slavka Kmeťováblogerka a administratívna pracovníčka
Som vďačná, že som sa mohla zúčastniť seminára. Zmenil sa mi pohľad na život a dejú sa mi neskutočné veci. Ďakujem za úžasnú atmosféru a strávené chvíle so skvelými ľuďmi. Nakoľko ja osobne som absolvovala seminár dva krát, odporúčam všetkým zažiť aspoň raz taký neopisatelny zážitok. P.S Matka a Majko ste uzasní 💗
Martina Fekiačovávedúca kaviarne
Tento seminár na mňa zapôsobil. Bol príjemný, poučný, zážitkový, miestami prekvapivý 🙂 a spoznala som viac aj samu seba. Najdôležitejším aspektom celého seminára pre mňa však je, že som si ešte viac uvedomila, ako spôsob myslenia ovplyvňuje našu prežívanú realitu, a to, ako ju sama môžem ovplyvniť. Vyzdvihla by som aj citlivé a zároveň celistvé vedenie seminárom Maťkou a Majom.
Mgr. Viktória Pančíková, PhD.manažérka vzdelávania

Z našich seminárov

Pre prihlásenie vyplňte  formulár

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.